B32021A3222K289 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
TDK
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
TDK
På lager: 4.760
Datablad
2200 pF Filmkondensatorer 300V Polypropylen (PP), Metalliseret Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
B32021A3222K289
DigiKeys varenummer
B32021A3222K289-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
B32021A3222K289
Beskrivelse
CAP FILM 2200PF 10% 300VAC RAD
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
B32021A3222K289 Modeller
Driftstemperatur
-40°C – 110°C
Hulmontering
Serie
Pakke/hus
Emballage
Tape & Box (TB)
Størrelse/dimension
0,512" L x 0,157" B (13,00mm x 4,00mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,354" (9,00mm)
Tolerance
±10%
Lederafstand
0,394" (10,00mm)
Spændingsklassifikation - AC
300V