B32021A3103M289
DigiKeys varenummer
495-5034-1-ND - Afskåret tape (CT)
495-5034-3-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
B32021A3103M289
Beskrivelse
CAP FILM 10000PF 20% 1.5KVDC RAD
Detaljeret beskrivelse
10000 pF Filmkondensatorer 300V 1500V (1,5kV) Polypropylen (PP), Metalliseret Radial
EDA/CAD-modeller
B32021A3103M289 Modeller
Driftstemperatur
-40°C – 110°C
Hulmontering
Serie
Pakke/hus
Emballage
Afskåret tape (CT)
Tape & Box (TB)
Størrelse/dimension
0,512" L x 0,236" B (13,00mm x 6,00mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,472" (12,00mm)
Tolerance
±20%
Lederafstand
0,394" (10,00mm)
Spændingsklassifikation - AC
300V
Applikationer
EMI, RFI-beskyttelse
Spændingsklassifikation - DC
1500V (1,5kV)