AVR-M1608C270MTAAB
DigiKeys varenummer
445-2545-2-ND - Tape & Reel (TR)
445-2545-1-ND - Afskåret tape (CT)
445-2545-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
AVR-M1608C270MTAAB
Beskrivelse
VARISTOR 27V 2A 0603
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
27 V 2 A Varistor 1 Kredsløb Overflademontering, MLCV 0603 (1608 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
AVR-M1608C270MTAAB Modeller
Produktegenskaber
Filtrer lignende produkter
Kategori
Strøm - Overstrøm
2 A
Producenter
TDK
Energi
0,05J
Serie
Antal kredsløb
1
Digi-Reel®
Kapacitans @ frekvens
30 pF @ 1 kHz
Driftstemperatur
-40°C – 125°C (TA)
Maksimum DC-spænding
17 V
Klasse
Automotive
Varistor-spænding (min.)
21.6 V
Kvalifikation
AEC-Q200
Varistor-spænding (Typ)
27 V
Monteringstype
Overflademontering, MLCV
Varistor-spænding (maks.)
32.4 V