ANT167250ST-1210A1
DigiKeys varenummer
445-ANT167250ST-1210A1TR-ND - Tape & Reel (TR)
445-ANT167250ST-1210A1CT-ND - Afskåret tape (CT)
445-ANT167250ST-1210A1DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
ANT167250ST-1210A1
Beskrivelse
MULTILAYER CHIP ANTENNA FOR UWB
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
7,25GHz Universal Chip RF-antenner 6,2GHz – 8,3GHz 8,1dBi Loddemetal Overflademontering
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
ANT167250ST-1210A1 Modeller
Kategori
Antennetype
Chip
Producenter
TDK
Antal bånd
1
Serie
VSWR
1,58
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Gain
8,1dBi
Varestatus
Aktiv
Effekt - Maks.
1 W
RF-familie/standard
Generel ISM
Terminering
Loddemetal
Frekvensgruppe
SHF (f > 4GHz)
Monteringstype
Overflademontering
Frekvens (center/bånd)
7,25GHz
Højde (maks.)
0,018" (0,45mm)
Frekvensområde
6,2GHz – 8,3GHz