ALT4532V-201-T001 | |
|---|---|
Producenter | |
Producentens varenummer | ALT4532V-201-T001 |
Beskrivelse | TRANSFORMER LAN |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | 200µH LAN 10/100/1000 Base-T Impulstransformere 1CT:1CT Overflademontering |
Datablad | Datablad |
EDA/CAD-modeller | ALT4532V-201-T001 Modeller |
Kategori | Induktans 200µH |
Producenter TDK | Omdrejningsforhold - primær:sekundær 1CT:1CT |
Serie | Monteringstype Overflademontering |
Emballage Afskåret tape (CT) Digi-Reel® | Størrelse/dimension 0,177" L x 0,126" B (4,50mm x 3,20mm) |
Varestatus Aktiv | Højde - Monteret (maks.) 0,114" (2,90mm) |
Transformertype LAN 10/100/1000 Base-T | Driftstemperatur -40°C – 105°C |