ALT4532V-201-T001
DigiKeys varenummer
445-ALT4532V-201-T001CT-ND - Afskåret tape (CT)
445-ALT4532V-201-T001DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
ALT4532V-201-T001
Beskrivelse
TRANSFORMER LAN
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
200µH LAN 10/100/1000 Base-T Impulstransformere 1CT:1CT Overflademontering
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
ALT4532V-201-T001 Modeller
Kategori
Induktans
200µH
Producenter
TDK
Omdrejningsforhold - primær:sekundær
1CT:1CT
Serie
Monteringstype
Overflademontering
Emballage
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimension
0,177" L x 0,126" B (4,50mm x 3,20mm)
Varestatus
Aktiv
Højde - Monteret (maks.)
0,114" (2,90mm)
Transformertype
LAN 10/100/1000 Base-T
Driftstemperatur
-40°C – 105°C