ALT3232M-151-T001
DigiKeys varenummer
445-174375-2-ND - Tape & Reel (TR)
445-174375-1-ND - Afskåret tape (CT)
445-174375-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
ALT3232M-151-T001
Beskrivelse
PULSE XFMR 1CT:1CT 150UH
Producentens standard leveringstid
15 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
150µH LAN 10/100/1000 Base-T Impulstransformere 1CT:1CT Overflademontering
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
ALT3232M-151-T001 Modeller
Kategori
Induktans
150µH
Producenter
TDK
Omdrejningsforhold - primær:sekundær
1CT:1CT
Serie
Monteringstype
Overflademontering
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,126" B (3,20mm x 3,20mm)
Varestatus
Aktiv
Højde - Monteret (maks.)
0,114" (2,90mm)
Transformertype
LAN 10/100/1000 Base-T
Driftstemperatur
-40°C – 85°C