ACT1210E-241-2P-TL00
DigiKeys varenummer
445-ACT1210E-241-2P-TL00TR-ND - Tape & Reel (TR)
445-ACT1210E-241-2P-TL00CT-ND - Afskåret tape (CT)
445-ACT1210E-241-2P-TL00DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
ACT1210E-241-2P-TL00
Beskrivelse
CMC 240UH 70MA 2LN SMD AEC-Q200
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
240 µH @ 100 kHz 2 Fælles linje mode-spole Overflademontering 70mA DCR 4,1Ohm
Kategori
DC-modstand (DCR) (maks.)
4,1Ohm
Producenter
TDK
Spændingsklassifikation - DC
80V
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Klassificeringer
AEC-Q200
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflademontering
Filtertype
Signallinje
Størrelse/dimension
0,154" L x 0,098" B (3,90mm x 2,50mm)
Antal linjer
2
Højde (maks.)
0,098" (2,50mm)
Induktans @ frekvens
240 µH @ 100 kHz
Pakke/hus
Vandret, 4 PC Pad
Strømklassificering (maks.)
70mA