ACM70V-701-2PL-TL00
DigiKeys varenummer
445-4081-2-ND - Tape & Reel (TR)
445-4081-1-ND - Afskåret tape (CT)
445-4081-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
ACM70V-701-2PL-TL00
Beskrivelse
CMC 4A 2LN 700 OHM SURFACE MOUNT
Producentens standard leveringstid
30 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
2 Fælles linje mode-spole Overflademontering 700 Ohms @ 100 MHz 4A DCR 15mOhm
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
ACM70V-701-2PL-TL00 Modeller
Kategori
Strømklassificering (maks.)
4A
Producenter
TDK
DC-modstand (DCR) (maks.)
15mOhm
Serie
Spændingsklassifikation - DC
80V
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Filtertype
Strømlinje
Størrelse/dimension
0,276" L x 0,236" B (7,00mm x 6,00mm)
Højde (maks.)
0,138" (3,50mm)
Impedans @ frekvens
700 Ohms @ 100 MHz