ZMS100-48 det er forældet og fremstilles ikke længere.
Tilgængelige erstatningsvarer:
MFR Recommended
TDK-Lambda
På lager: 16
Datablad
Åben ramme AC-DC-omformere 1 Output 48V 90 – 264VAC Indgang
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
ZMS100-48
DigiKeys varenummer
285-ZMS100-48-ND
Producenter
Producentens varenummer
ZMS100-48
Beskrivelse
AC/DC CONVERTER 48V 80W
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
ZMS100-48 Modeller
Kategori
Strøm - Output 1
1.67 A
Mfr
Effekt (Watt)
Serie
Applikationer
ITE (kommerciel), Medicinal
Emballage
Bulk
Spænding - Isolering
4 kV
Varestatus
Forældet
Effektivitet
0.87
Type
Åben ramme
Driftstemperatur
-20°C – 70°C (med reduktion)
Antal output
1
Funktioner
Justerbart output, Universalindgang
Spænding - Input
90 – 264VAC
Monteringstype
Chassismontering
Spænding - Output 1
48V
Størrelse/dimension
4,00" L x 2,00" B x 1,25" H (101,6mm x 50,8mm x 31,8mm)