ZMS100-12 det er forældet og fremstilles ikke længere.
Tilgængelige erstatningsvarer:
MFR Recommended
TDK-Lambda
På lager: 0
Datablad
Similar
MEAN WELL USA Inc.
På lager: 470
Datablad
Åben ramme AC-DC-omformere 1 Output 12V 90 – 264VAC Indgang
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
ZMS100-12
DigiKeys varenummer
285-ZMS100-12-ND
Producenter
Producentens varenummer
ZMS100-12
Beskrivelse
AC/DC CONVERTER 12V 80W
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
ZMS100-12 Modeller
Kategori
Strøm - Output 1
6.7 A
Mfr
Effekt (Watt)
Serie
Applikationer
ITE (kommerciel), Medicinal
Emballage
Bulk
Spænding - Isolering
4 kV
Varestatus
Forældet
Effektivitet
0.87
Type
Åben ramme
Driftstemperatur
-20°C – 70°C (med reduktion)
Antal output
1
Funktioner
Justerbart output, Universalindgang
Spænding - Input
90 – 264VAC
Monteringstype
Chassismontering
Spænding - Output 1
12V
Størrelse/dimension
4,00" L x 2,00" B x 1,25" H (101,6mm x 50,8mm x 31,8mm)