RWS150B-24
DigiKeys varenummer
285-RWS150B-24-ND
Producenter
Producentens varenummer
RWS150B-24
Beskrivelse
AC/DC CONVERTER 24V 150W
Producentens standard leveringstid
15 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Indkapslet AC-DC-omformere 1 Output 24V 85 – 265VAC Indgang
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
RWS150B-24 Modeller
Kategori
Effekt (Watt)
Mfr
Applikationer
ITE (kommerciel)
Serie
Spænding - Isolering
3 kV
Emballage
Bulk
Effektivitet
0.89
Varestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-20°C – 70°C (med reduktion)
Type
Indkapslet
Funktioner
Justerbart output, Egnet til DC-indgang, Universalindgang
Antal output
1
Monteringstype
Chassismontering
Spænding - Input
85 – 265VAC
Størrelse/dimension
5,04" L x 3,70" B x 1,61" H (128,0mm x 94,0mm x 41,0mm)
Spænding - Output 1
24V
Godkendelsesagentur
CE
Strøm - Output 1
6.5 A