RDEN-048050
DigiKeys varenummer
285-RDEN-048050-ND
Producenter
Producentens varenummer
RDEN-048050
Beskrivelse
LINE FILTER 48VDC 50A CHASS MNT
Producentens standard leveringstid
28 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
DC EMC/EMI Linjefilter 50 A AC Enkelt trin Gevindskåret søjle (M5)
EDA/CAD-modeller
RDEN-048050 Modeller
Kategori
Spænding - Nominel DC
48V
Producenter
TDK-Lambda
Strøm
50 A
Serie
Applikationer
Universal
Emballage
Bulk
Driftstemperatur
-30°C – 85°C