PXG-M15-24WS12
DigiKeys varenummer
285-PXG-M15-24WS12-ND
Producenter
Producentens varenummer
PXG-M15-24WS12
Beskrivelse
DC DC CONVERTER 12V 15W
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Isoleret modul DC-DC-omformere 1 Output 12V 1,25A 9V - 36V Indgang
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
PXG-M15-24WS12 Modeller
Kategori
Effekt (Watt)
15 W
Mfr
Spænding - Isolering
5 kV
Serie
Applikationer
ITE (kommerciel), Medicinal
Emballage
Rør
Funktioner
Justerbart output
Varestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-40°C – 105°C (med reducering)
Type
Isoleret modul
Effektivitet
88,50%
Antal output
1
Monteringstype
Hulmontering
Spænding - Input (min.)
9V
Pakke/hus
6-DIP-modul
Spænding - Input (maks.)
36V
Størrelse/dimension
1,60" L x 1,00" B x 0,40" H (40,6mm x 25,4mm x 10,2mm)
Spænding - Output 1
Godkendelsesagentur
CE
Strøm - Output (maks.)
1,25A