PF1500B-360/T kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
TDK-Lambda
På lager: 0
Datablad
Indkapslet AC-DC-omformere 1 Output 360V 2,8A 85 – 265VAC Indgang
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
TDK-Lambda PF-B Series
PF1500B-360/T
DigiKeys varenummer
285-PF1500B-360/T-ND
Producenter
Producentens varenummer
PF1500B-360/T
Beskrivelse
AC/DC CONVERTER 360V 1.008KW
Producentens standard leveringstid
14 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
PF1500B-360/T Modeller
Funktioner
Justerbar output, basisplade, fjernbetjening til/fra, fjernbetjening, universel indgang
Producenter
TDK-Lambda
Driftstemperatur
-40°C – 100°C
Serie
Effektivitet
96,5%
Emballage
Bakke
Monteringstype
Hulmontering
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
Hel brick
Type
Indkapslet
Størrelse/dimension
4,60" L x 2,40" B x 0,50" H (116,8mm x 61,0mm x 12,7mm)
Antal output
1
Godkendelsesagentur
CE, CSA, IEC, UKCA, UL
Spænding - Input
85 – 265VAC
Standardnummer
Spænding - Output 1
360V
Linjeregulering
5V
Strøm - Output (maks.)
2,8A
Belastningsregulering
10V
Effekt (Watt)
1.008 kW