PAF600F280-24/T
DigiKeys varenummer
285-1484-ND
Producenter
Producentens varenummer
PAF600F280-24/T
Beskrivelse
DC DC CONVERTER 14.4-28.8V 600W
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Isoleret modul DC-DC-omformere 1 Output 14,4 – 28,8V 25A 200V - 400V Indgang
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
PAF600F280-24/T Modeller
Kategori
Effekt (Watt)
600 W
Mfr
Spænding - Isolering
3 kV
Serie
Applikationer
ITE (kommerciel)
Emballage
Bakke
Funktioner
Fjernbetjent til/fra, OCP, OVP
Varestatus
Ikke til nye design
Driftstemperatur
-40°C – 100°C
Type
Isoleret modul
Effektivitet
91%
Antal output
1
Monteringstype
Hulmontering
Spænding - Input (min.)
200V
Pakke/hus
Hel brick
Spænding - Input (maks.)
400V
Størrelse/dimension
4,60" L x 2,40" B x 0,50" H (116,8mm x 61,0mm x 12,7mm)
Spænding - Output 1
Styringsfunktioner
Aktivér, Aktiv lav
Strøm - Output (maks.)
25A