KWS10A-24
DigiKeys varenummer
285-2484-ND
Producenter
Producentens varenummer
KWS10A-24
Beskrivelse
AC/DC CONVERTER 24V 10W
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Indkapslet AC-DC-omformere 1 Output 24V 500mA 85 – 265VAC, 120 – 370VDC Indgang
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
KWS10A-24 Modeller
Kategori
Applikationer
ITE (kommerciel)
Producenter
TDK-Lambda
Funktioner
Universalindgang
Serie
Driftstemperatur
-10°C – 85°C (med reduktion)
Emballage
Bulk
Effektivitet
84%
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Hulmontering
Type
Indkapslet
Pakke/hus
4-DIP-modul
Antal output
1
Størrelse/dimension
1,50" L x 1,00" B x 0,85" H (38,1mm x 25,4mm x 21,5mm)
Spænding - Input
85 – 265VAC, 120 – 370VDC
Godkendelsesagentur
CE
Spænding - Output 1
24V
Linjeregulering
150mV
Strøm - Output (maks.)
500mA
Belastningsregulering
96mV
Effekt (Watt)
10 W