IQL48025A120V-001-R
DigiKeys varenummer
IQL48025A120V-001-R-ND
Producenter
Producentens varenummer
IQL48025A120V-001-R
Beskrivelse
DC DC CONVERTER 12V 300W
Producentens standard leveringstid
28 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Mellembuskonverter DC-DC-omformere 1 Output 12V 25A 36V - 75V Indgang
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
IQL48025A120V-001-R Modeller
Kategori
Effekt (Watt)
300 W
Mfr
Spænding - Isolering
1.5 kV
Serie
Applikationer
ITE (kommerciel)
Emballage
Bakke
Funktioner
Fjernbetjent til/fra, OCP, OVP
Varestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-40°C – 118°C
Type
Mellembuskonverter
Effektivitet
94%
Antal output
1
Monteringstype
Hulmontering
Spænding - Input (min.)
36V
Pakke/hus
8-DIP-modul, 1/4 brick
Spænding - Input (maks.)
75V
Størrelse/dimension
2,28" L x 1,45" B x 0,52" H (57,9mm x 36,8mm x 13,2mm)
Spænding - Output 1
Styringsfunktioner
Aktivér, Aktiv lav
Strøm - Output (maks.)
25A