I7C2W020A120V-003-R
DigiKeys varenummer
285-I7C2W020A120V-003-R-ND
Producenter
Producentens varenummer
I7C2W020A120V-003-R
Beskrivelse
DC DC CONVERTER 8-24V 300W
Producentens standard leveringstid
17 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Ikke-isoleret PoL-modul DC-DC-omformere 1 Output 8 – 24V 20A 9V - 36V Indgang
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
I7C2W020A120V-003-R Modeller
Kategori
Effekt (Watt)
300 W
Mfr
Applikationer
ITE (kommerciel)
Serie
Funktioner
Justerbart output, Fjernbetjent til/fra, Fjernkontrol
Emballage
Bakke
Driftstemperatur
-40°C – 125°C (med reducering)
Varestatus
Aktiv
Effektivitet
0.97
Type
Ikke-isoleret PoL-modul
Monteringstype
Hulmontering
Antal output
1
Pakke/hus
1/16 Brick
Spænding - Input (min.)
9V
Størrelse/dimension
1,45" L x 1,34" B x 0,58" H (36,8mm x 34,0mm x 14,7mm)
Spænding - Input (maks.)
36V
Leverandørs enhedspakning
1/16 Brick
Spænding - Output 1
Styringsfunktioner
Aktivér, Aktiv lav
Strøm - Output (maks.)
20A