I7A4W033A033V-0F1-R
DigiKeys varenummer
285-I7A4W033A033V-0F1-R-ND
Producenter
Producentens varenummer
I7A4W033A033V-0F1-R
Beskrivelse
DC DC CONVERTER 3.3-24V 500W
Detaljeret beskrivelse
Ikke-isoleret PoL-modul DC-DC-omformere 1 Output 3,3V – 24V 33A 18V - 60V Indgang
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
I7A4W033A033V-0F1-R Modeller
Funktioner
Justerbar udgang, køleskab, remote on/off, remote sensing
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Emballage
Bakke
Effektivitet
0.97
Størrelse/dimension
1,45" L x 1,34" B x 0,98" H (36,8mm x 34,0mm x 24,9mm)
Spænding - Input (min.)
18V
Spænding - Input (maks.)
60V
Godkendelsesagentur
CE, cURus, IEC
Strøm - Output (maks.)
33A
Standardnummer
Effekt (Watt)
500 W