I7A24045A033V-0F1-R
DigiKeys varenummer
285-I7A24045A033V-0F1-R-ND
Producenter
Producentens varenummer
I7A24045A033V-0F1-R
Beskrivelse
DC DC CONVERTER 3.3-18V 750W
Producentens standard leveringstid
18 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Ikke-isoleret PoL-modul DC-DC-omformere 1 Output 3,3V – 18V 45A 18V - 32V Indgang
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
I7A24045A033V-0F1-R Modeller
Kategori
Applikationer
ITE (kommerciel)
Mfr
Funktioner
Justerbart output, køleplade, remote on/off, remote sensing
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Emballage
Bakke
Effektivitet
98,5%
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Hulmontering
Type
Ikke-isoleret PoL-modul
Pakke/hus
1/16 Brick
Antal output
1
Størrelse/dimension
1,45" L x 1,34" B x 0,98" H (36,8mm x 34,0mm x 24,9mm)
Spænding - Input (min.)
18V
Leverandørs enhedspakning
1/16 Brick
Spænding - Input (maks.)
32V
Styringsfunktioner
Aktivér, Aktiv lav
Spænding - Output 1
Godkendelsesagentur
CE, cURus, IEC
Strøm - Output (maks.)
45A
Standardnummer
Effekt (Watt)
750 W