I6A24008A033V-N00-R
DigiKeys varenummer
I6A24008A033V-N00-R-ND
Producenter
Producentens varenummer
I6A24008A033V-N00-R
Beskrivelse
DC DC CONVERTER -3.3 TO -30V 75W
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Ikke-isoleret PoL-modul DC-DC-omformere 1 Output -3,3 – -30V 8A 9V - 40V Indgang
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
I6A24008A033V-N00-R Modeller
Kategori
Applikationer
ITE (kommerciel)
Mfr
Funktioner
Fjernbetjent til/fra, OCP, OTP, SCP
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Emballage
Boks
Effektivitet
92%
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Hulmontering
Type
Ikke-isoleret PoL-modul
Pakke/hus
1/16 Brick
Antal output
1
Størrelse/dimension
1,30" L x 0,90" B x 0,50" H (33,0mm x 22,9mm x 12,7mm)
Spænding - Input (min.)
9V
Leverandørs enhedspakning
1/16 Brick
Spænding - Input (maks.)
40V
Styringsfunktioner
Aktivér, Aktiv høj
Spænding - Output 1
Godkendelsesagentur
CE
Strøm - Output (maks.)
8A
Grundlæggende varenummer
Effekt (Watt)
75 W