HWS150A-5/A
DigiKeys varenummer
285-2274-ND
Producenter
Producentens varenummer
HWS150A-5/A
Beskrivelse
AC/DC CONVERTER 5V 150W
Producentens standard leveringstid
7 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Indkapslet AC-DC-omformere 1 Output 5V 85 – 264VAC, 120 – 370VDC Indgang
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
HWS150A-5/A Modeller
Kategori
Effekt (Watt)
Mfr
Applikationer
Industri, ITE (kommerciel)
Serie
Spænding - Isolering
3 kV
Emballage
Bulk
Effektivitet
86%
Varestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-10°C – 70°C (med reduktion)
Type
Indkapslet
Funktioner
Justerbart output, Fjernkontrol, Universalindgang
Antal output
1
Monteringstype
Chassismontering
Spænding - Input
85 – 264VAC, 120 – 370VDC
Størrelse/dimension
6,30" L x 1,65" B x 3,23" H (160,0mm x 41,9mm x 82,0mm)
Spænding - Output 1
5V
Godkendelsesagentur
CE
Strøm - Output 1
30 A