GXE600-48/A
DigiKeys varenummer
GXE600-48/A-ND
Producenter
Producentens varenummer
GXE600-48/A
Beskrivelse
AC/DC CONVERTER 48V 600W
Producentens standard leveringstid
15 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Indkapslet AC-DC-omformere 1 Output 48V 85 – 264VAC Indgang
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
GXE600-48/A Modeller
Kategori
Applikationer
ITE (kommerciel), Medicinal
Mfr
Spænding - Isolering
4 kV
Serie
Effektivitet
95%
Emballage
Boks
Driftstemperatur
-20°C – 70°C
Varestatus
Aktiv
Funktioner
Justerbart output, PFC, Fjernbetjent til/fra, Fjernkontrol, Standbyudgang, Universalindgang
Type
Indkapslet
Monteringstype
Chassismontering
Antal output
1
Størrelse/dimension
10,00" L x 5,00" B x 1,61" H (254,0mm x 127,0mm x 41,0mm)
Spænding - Input
85 – 264VAC
Godkendelsesagentur
CE
Spænding - Output 1
48V
Minimum belastning krævet
No
Strøm - Output 1
12.5 A