GWS250-24
DigiKeys varenummer
285-GWS250-24-ND
Producenter
Producentens varenummer
GWS250-24
Beskrivelse
AC/DC CONVERTER 24V 250W
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Indkapslet AC-DC-omformere 1 Output 24V 85 – 264VAC Indgang
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
GWS250-24 Modeller
Kategori
Effekt (Watt)
Mfr
Applikationer
ITE (kommerciel)
Serie
Spænding - Isolering
3 kV
Emballage
Bulk
Effektivitet
92%
Varestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-25°C – 70°C (med reduktion)
Type
Indkapslet
Funktioner
Justerbart output, Egnet til DC-indgang, Fjernbetjent til/fra, Standbyudgang, Universalindgang
Antal output
1
Monteringstype
Chassismontering
Spænding - Input
85 – 264VAC
Størrelse/dimension
7,80" L x 4,10" B x 1,61" H (198,0mm x 104,0mm x 41,0mm)
Spænding - Output 1
24V
Godkendelsesagentur
CE
Strøm - Output 1
10.5 A