GUS600-48/R
DigiKeys varenummer
285-GUS600-48/R-ND
Producenter
Producentens varenummer
GUS600-48/R
Beskrivelse
AC/DC CONVERTER 48V 604.8W
Detaljeret beskrivelse
Indkapslet AC-DC-omformere 1 Output 48V 85 – 264VAC Indgang
Spænding - Isolering
3 kV
Serie
Effektivitet
95%
Driftstemperatur
-20°C – 70°C (med reduktion)
Størrelse/dimension
6,14" L x 4,00" B x 1,61" H (155,9mm x 101,6mm x 41,0mm)
Spænding - Input
85 – 264VAC
Spænding - Output 1
48V
Strøm - Output 1
12.6 A