EZA2500-32048
DigiKeys varenummer
285-EZA2500-32048-ND
Producenter
Producentens varenummer
EZA2500-32048
Beskrivelse
DC/DC CONVERTER 48V 320V 2500W
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Indkapslet, Dobbeltrettet DC-DC-omformere 1 Output 48V / 320V 52A / 7,8A 60V / 380V Indgang
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
EZA2500-32048 Modeller
Kategori
Spænding - Output 1
48V / 320V
Producenter
TDK-Lambda
Strøm - Output (maks.)
52A / 7,8A
Serie
Effekt (Watt)
2500W
Emballage
Bulk
Spænding - Isolering
3 kV
Varestatus
Aktiv
Applikationer
ITE (kommerciel)
Type
Indkapslet, Dobbeltrettet
Effektivitet
92%
Spænding - Input (min.)
36V / 300V
Driftstemperatur
-10°C – 40°C
Spænding - Input (maks.)
60V / 380V
Monteringstype
Rack-montering
Antal output
1
Størrelse/dimension
15,75" L x 16,65" B x 1,72" H (400,0mm x 422,8mm x 43,6mm)