DT62PW120D
DigiKeys varenummer
285-2443-ND
Producenter
Producentens varenummer
DT62PW120D
Beskrivelse
AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 65W
Producentens standard leveringstid
24 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
12V 65 W AC/DC Ekstern Stationær (klasse I) Adaptere Ledning (sælges separat) Indgang
Kategori
Effektforbrug uden belastning
150mW (maks.)
Producenter
TDK-Lambda
Applikationer
ITE (kommerciel)
Serie
Effektivitet
Niveau VI, CoC Tier 2
Emballage
Boks
Driftstemperatur
0°C – 70°C
Varestatus
Aktiv
Udgangsstik
Strøm-DIN, 4 ben
Anvendelsesregion
International
Ledningslængde
41,34" (1,05m)
Form
Stationær (klasse I)
Indgangsstik
IEC 320-C14
Inputtype
Ledning (sælges separat)
Størrelse/dimension
5,20" L x 2,71" B x 1,57" H (132,0mm x 69,0mm x 40,0mm)
Spænding - Input
90 – 264VAC
Godkendelsesagentur
CE
Spænding - Output
12V
Vægt
0,882lb (400,07g)
Strøm - Output (maks.)
5,41A
Grundlæggende varenummer
Effekt (Watt)
65 W