DT150PW120D
DigiKeys varenummer
285-2466-ND
Producenter
Producentens varenummer
DT150PW120D
Beskrivelse
AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 140W
Producentens standard leveringstid
24 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
12V 140 W AC/DC Ekstern Stationær (klasse I) Adaptere Ledning (sælges separat) Indgang
Kategori
Effekt (Watt)
140 W
Producenter
TDK-Lambda
Applikationer
ITE (kommerciel)
Serie
Effektivitet
Niveau VI
Driftstemperatur
0°C – 60°C
Varestatus
Aktiv
Udgangsstik
Strøm-DIN, 4 ben
Anvendelsesregion
International
Ledningslængde
41,34" (1,05m)
Form
Stationær (klasse I)
Indgangsstik
IEC 320-C14
Inputtype
Ledning (sælges separat)
Størrelse/dimension
6,70" L x 3,35" B x 1,73" H (170,0mm x 85,0mm x 44,0mm)
Spænding - Input
90 – 264VAC
Vægt
1,8lbs (816,5g)
Spænding - Output
12V
Grundlæggende varenummer
Strøm - Output (maks.)
11,67A