CUS60M-24/A
DigiKeys varenummer
285-CUS60M-24/A-ND
Producenter
Producentens varenummer
CUS60M-24/A
Beskrivelse
AC/DC CONVERTER 24V 60W
Detaljeret beskrivelse
Indkapslet AC-DC-omformere 1 Output 24V 85 – 265VAC Indgang
EDA/CAD-modeller
CUS60M-24/A Modeller
Kategori
Effekt (Watt)
Mfr
Applikationer
Husholdningsapparater, ITE (kommerciel), Medicinal
Serie
Spænding - Isolering
4 kV
Emballage
Bulk
Effektivitet
90%
Driftstemperatur
-20°C – 70°C (med reduktion)
Type
Indkapslet
Funktioner
Justerbart output, Universalindgang
Spænding - Input
85 – 265VAC
Størrelse/dimension
3,48" L x 2,52" B x 1,59" H (88,4mm x 64,0mm x 40,5mm)
Spænding - Output 1
24V
Strøm - Output 1
2.5 A