CUS60M-18
DigiKeys varenummer
285-CUS60M-18-ND
Producenter
Producentens varenummer
CUS60M-18
Beskrivelse
AC/DC CONVERTER 18V 59W
Detaljeret beskrivelse
Åben ramme AC-DC-omformere 1 Output 18V 85 – 265VAC Indgang
EDA/CAD-modeller
CUS60M-18 Modeller
Kategori
Effekt (Watt)
Mfr
Applikationer
ITE (kommerciel), Medicinal
Serie
Spænding - Isolering
4 kV
Emballage
Boks
Effektivitet
0.89
Driftstemperatur
-20°C – 70°C (med reduktion)
Funktioner
PFC
Spænding - Input
85 – 265VAC
Størrelse/dimension
3,00" L x 2,00" B x 1,05" H (76,2mm x 50,8mm x 26,7mm)
Spænding - Output 1
18V
Strøm - Output 1
3.25 A