CUS600M-32
DigiKeys varenummer
285-CUS600M-32-ND
Producenter
Producentens varenummer
CUS600M-32
Beskrivelse
AC/DC CONVERTER 32V 400W
Detaljeret beskrivelse
Åben ramme AC-DC-omformere 1 Output 32V 85 – 265VAC Indgang
EDA/CAD-modeller
CUS600M-32 Modeller
Kategori
Applikationer
ITE (kommerciel), Medicinal
Mfr
Spænding - Isolering
4 kV
Serie
Effektivitet
96%
Emballage
Boks
Driftstemperatur
-20°C – 70°C (med reduktion)
Funktioner
Remote On/Off, remote sensing, standby-udgang, universel indgang
Størrelse/dimension
5,00" L x 3,00" B x 1,34" H (127,0mm x 76,2mm x 34,0mm)
Spænding - Input
85 – 265VAC
Spænding - Output 1
32V
Standardnummer
60601-1; 60950-1; 62368-1
Strøm - Output 1
12.5 A