CUS30M-48
DigiKeys varenummer
285-CUS30M-48-ND
Producenter
Producentens varenummer
CUS30M-48
Beskrivelse
AC/DC CONVERTER 48V 30W
Detaljeret beskrivelse
Åben ramme AC-DC-omformere 1 Output 48V 85 – 265VAC Indgang
EDA/CAD-modeller
CUS30M-48 Modeller
Spænding - Isolering
4 kV
Effektivitet
90%
Driftstemperatur
-20°C – 70°C (med reduktion)
Spænding - Input
85 – 265VAC
Størrelse/dimension
3,00" L x 2,00" B x 0,95" H (76,2mm x 50,8mm x 24,1mm)
Spænding - Output 1
48V
Strøm - Output 1
630 mA