CUS30M-12
DigiKeys varenummer
285-CUS30M-12-ND
Producenter
Producentens varenummer
CUS30M-12
Beskrivelse
AC/DC CONVERTER 12V 30W
Producentens standard leveringstid
14 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Åben ramme AC-DC-omformere 1 Output 12V 85 – 265VAC Indgang
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
CUS30M-12 Modeller
Kategori
Effekt (Watt)
Mfr
Applikationer
ITE (kommerciel), Medicinal
Serie
Spænding - Isolering
4 kV
Emballage
Boks
Effektivitet
0.88
Varestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-20°C – 70°C (med reduktion)
Type
Åben ramme
Funktioner
PFC
Antal output
1
Monteringstype
Chassismontering
Spænding - Input
85 – 265VAC
Størrelse/dimension
3,00" L x 2,00" B x 0,95" H (76,2mm x 50,8mm x 24,1mm)
Spænding - Output 1
12V
Godkendelsesagentur
CE
Strøm - Output 1
2.5 A