CUS250LD-3
DigiKeys varenummer
285-CUS250LD-3-ND
Producenter
Producentens varenummer
CUS250LD-3
Beskrivelse
AC/DC CONVERTER 3.3V 250W
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Åben ramme, Jævnt belagt AC-DC-omformere 1 Output 3,3V 85 – 265VAC Indgang
EDA/CAD-modeller
CUS250LD-3 Modeller
Kategori
Effekt (Watt)
Mfr
Applikationer
ITE (kommerciel)
Serie
Spænding - Isolering
3 kV
Emballage
Bulk
Effektivitet
90%
Varestatus
Ikke til nye design
Driftstemperatur
-25°C – 70°C (med reduktion)
Type
Åben ramme, Jævnt belagt
Funktioner
Justerbart output, Egnet til DC-indgang, Universalindgang
Antal output
1
Monteringstype
Chassismontering
Spænding - Input
85 – 265VAC
Størrelse/dimension
7,80" L x 4,00" B x 1,18" H (198,0mm x 102,0mm x 30,0mm)
Spænding - Output 1
3,3V
Godkendelsesagentur
CE
Strøm - Output 1
50 A