CUS200M24
CUS200M24
TDK Lambda CUS200M AC DC Converters | Digi-Key Daily
CUS200M-24
DigiKeys varenummer
285-CUS200M-24-ND
Producenter
Producentens varenummer
CUS200M-24
Beskrivelse
AC/DC CONVERTER 24V 200W
Detaljeret beskrivelse
Åben ramme AC-DC-omformere 1 Output 24V 85 – 265VAC Indgang
EDA/CAD-modeller
CUS200M-24 Modeller
Spænding - Isolering
4 kV
Serie
Effektivitet
94%
Emballage
Boks
Driftstemperatur
-20°C – 70°C (med reduktion)
Type
Åben ramme
Størrelse/dimension
5,00" L x 3,00" B x 1,22" H (127,0mm x 76,2mm x 31,0mm)
Spænding - Input
85 – 265VAC
Spænding - Output 1
24V
Strøm - Output 1
8.4 A