CUS200M-12/A
DigiKeys varenummer
285-CUS200M-12/A-ND
Producenter
Producentens varenummer
CUS200M-12/A
Beskrivelse
AC/DC CONVERTER 12V 200W
Detaljeret beskrivelse
Indkapslet AC-DC-omformere 1 Output 12V 85 – 265VAC Indgang
EDA/CAD-modeller
CUS200M-12/A Modeller
Spænding - Isolering
4 kV
Serie
Effektivitet
93%
Emballage
Bulk
Driftstemperatur
-20°C – 70°C (med reduktion)
Type
Indkapslet
Størrelse/dimension
5,50" L x 3,54" B x 1,69" H (139,7mm x 90,0mm x 43,0mm)
Spænding - Input
85 – 265VAC
Spænding - Output 1
12V
Strøm - Output 1
16.7 A