CC15-4803SFH-E
DigiKeys varenummer
CC15-4803SFH-E-ND
Producenter
Producentens varenummer
CC15-4803SFH-E
Beskrivelse
DC DC CONVERTER 3.3V 15W
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Isoleret modul DC-DC-omformere 1 Output 3,3V 4,5A 36V - 76V Indgang
Kategori
Strøm - Output (maks.)
4,5A
Mfr
Effekt (Watt)
15 W
Serie
Spænding - Isolering
1 kV
Emballage
Bakke
Applikationer
ITE (kommerciel)
Varestatus
Forældet
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Type
Isoleret modul
Effektivitet
0.89
Antal output
1
Monteringstype
Hulmontering
Spænding - Input (min.)
36V
Pakke/hus
20-DIP-modul, 17 ledere
Spænding - Input (maks.)
76V
Størrelse/dimension
1,51" L x 1,17" B x 0,27" H (38,4mm x 29,6mm x 6,8mm)