CC10-2403SF-E
DigiKeys varenummer
445-2438-ND
Producenter
Producentens varenummer
CC10-2403SF-E
Beskrivelse
DC DC CONVERTER 3.3V 10W
Producentens standard leveringstid
7 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Isoleret modul DC-DC-omformere 1 Output 3,3V 2,5A 18V - 36V Indgang
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
CC10-2403SF-E Modeller
Kategori
Strøm - Output (maks.)
2,5A
Mfr
Effekt (Watt)
10 W
Serie
Spænding - Isolering
500 V
Emballage
Bakke
Applikationer
ITE (kommerciel)
Varestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Type
Isoleret modul
Monteringstype
Hulmontering
Antal output
1
Pakke/hus
7-DIP-modul
Spænding - Input (min.)
18V
Størrelse/dimension
1,40" L x 0,89" B x 0,33" H (35,6mm x 22,6mm x 8,5mm)
Spænding - Input (maks.)
36V