TFM252012ALMA3R3MTAA
DigiKeys varenummer
445-175186-2-ND - Tape & Reel (TR)
445-175186-1-ND - Afskåret tape (CT)
445-175186-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
TFM252012ALMA3R3MTAA
Beskrivelse
FIXED IND 3.3UH 2A 140 MOHM SMD
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
3.3 µH Afskærmet Tyndfilm Induktor 2 A 140mOhm maks. 1008 (2520 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
TFM252012ALMA3R3MTAA Modeller
Kategori
Afskærmning
Afskærmet
Mfr
DC-modstand (DCR)
140mOhm maks.
Serie
Klassificeringer
AEC-Q200
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Varestatus
Aktiv
Induktansfrekvens - Test
1 MHz
Type
Tyndfilm
Monteringstype
Overflademontering
Materiale - Kerne
Pakke/hus
1008 (2520 metrisk)
Induktans
Leverandørs enhedspakning
1008 (2520 metrisk)
Tolerance
±20%
Størrelse/dimension
0,098" L x 0,079" B (2,50mm x 2,00mm)
Strømklassificering (AMPS)
Højde - Monteret (maks.)
0,047" (1,20mm)
Strøm - Mætning (Isat)
2,1A