SPM7054VT-100M-D
DigiKeys varenummer
445-SPM7054VT-100M-DTR-ND - Tape & Reel (TR)
445-SPM7054VT-100M-DCT-ND - Afskåret tape (CT)
445-SPM7054VT-100M-DDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
SPM7054VT-100M-D
Beskrivelse
FIXED IND 10UH 5.5A 36.9 MOHM
Detaljeret beskrivelse
10 µH Afskærmet Tromlekerne, trådviklet Induktor 5.5 A 36,9mOhm Ikke-standard
EDA/CAD-modeller
SPM7054VT-100M-D Modeller
DC-modstand (DCR)
36,9mOhm
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Induktansfrekvens - Test
100 kHz
Leverandørs enhedspakning
7054
Tolerance
±20%
Størrelse/dimension
0,295" L x 0,276" B (7,50mm x 7,00mm)
Strømklassificering (AMPS)
Højde - Monteret (maks.)
0,213" (5,40mm)
Strøm - Mætning (Isat)
8,7A