SPM7054VC-470M-D
DigiKeys varenummer
445-SPM7054VC-470M-DTR-ND - Tape & Reel (TR)
445-SPM7054VC-470M-DCT-ND - Afskåret tape (CT)
445-SPM7054VC-470M-DDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
SPM7054VC-470M-D
Beskrivelse
FIXED IND 47UH 2.6A 186 MOHM SMD
Detaljeret beskrivelse
47 µH Afskærmet Tromlekerne, trådviklet Induktor 2.6 A 186mOhm maks. Ikke-standard
EDA/CAD-modeller
SPM7054VC-470M-D Modeller
DC-modstand (DCR)
186mOhm maks.
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Induktansfrekvens - Test
100 kHz
Leverandørs enhedspakning
7054
Tolerance
±20%
Størrelse/dimension
0,295" L x 0,276" B (7,50mm x 7,00mm)
Strømklassificering (AMPS)
Højde - Monteret (maks.)
0,213" (5,40mm)
Strøm - Mætning (Isat)
5,3A