PLE856CBA1R0M-1PT00
DigiKeys varenummer
445-PLE856CBA1R0M-1PT00TR-ND - Tape & Reel (TR)
445-PLE856CBA1R0M-1PT00CT-ND - Afskåret tape (CT)
445-PLE856CBA1R0M-1PT00DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
PLE856CBA1R0M-1PT00
Beskrivelse
FIXED IND 1UH 620MA 420 MOHM SMD
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
1 µH Uskærmet Tyndfilm Induktor 620 mA 420mOhm maks. 0302 (0805 metrisk)
Kategori
Strøm - Mætning (Isat)
420mA
Mfr
Afskærmning
Uskærmet
Serie
DC-modstand (DCR)
420mOhm maks.
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Varestatus
Aktiv
Induktansfrekvens - Test
1 MHz
Type
Tyndfilm
Monteringstype
Overflademontering
Materiale - Kerne
Pakke/hus
0302 (0805 metrisk)
Induktans
Leverandørs enhedspakning
0302
Tolerance
±20%
Størrelse/dimension
0,031" L x 0,018" B (0,80mm x 0,45mm)
Strømklassificering (AMPS)
Højde - Monteret (maks.)
0,026" (0,65mm)