MLP2520S3R3ST0S1
DigiKeys varenummer
445-6376-2-ND - Tape & Reel (TR)
445-6376-1-ND - Afskåret tape (CT)
445-6376-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
MLP2520S3R3ST0S1
Beskrivelse
FIXED IND 3.3UH 1A 143 MOHM SMD
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
3.3 µH Afskærmet Flerlag Induktor 1 A 143mOhm maks. 1008 (2520 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
MLP2520S3R3ST0S1 Modeller
Kategori
Afskærmning
Afskærmet
Mfr
DC-modstand (DCR)
143mOhm maks.
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Induktansfrekvens - Test
2 MHz
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflademontering
Type
Flerlag
Pakke/hus
1008 (2520 metrisk)
Materiale - Kerne
Leverandørs enhedspakning
1008 (2520 metrisk)
Induktans
Størrelse/dimension
0,098" L x 0,079" B (2,50mm x 2,00mm)
Tolerance
±20%
Højde - Monteret (maks.)
0,047" (1,20mm)