MLK1005S2N0STD25
DigiKeys varenummer
445-17031-2-ND - Tape & Reel (TR)
445-17031-1-ND - Afskåret tape (CT)
Producenter
Producentens varenummer
MLK1005S2N0STD25
Beskrivelse
FIXED IND 2NH 500MA 180 MOHM SMD
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
2 nH Uskærmet Flerlag Induktor 500 mA 180mOhm maks. 0402 (1005 metrisk)
EDA/CAD-modeller
MLK1005S2N0STD25 Modeller
Kategori
DC-modstand (DCR)
180mOhm maks.
Mfr
Q @ frek.
6 @ 100MHz
Serie
Frekvens - Selvresonans
8,3GHz
Afskåret tape (CT)
Klassificeringer
AEC-Q200
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Induktansfrekvens - Test
100 MHz
Tolerance
±0,3nH
Størrelse/dimension
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)
Afskærmning
Uskærmet
Højde - Monteret (maks.)
0,024" (0,60mm)