MLK1005S1N8ST000 det er forældet og fremstilles ikke længere.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
TDK
På lager: 10.580
Datablad
1.8 nH Uskærmet Flerlag Induktor 500 mA 170mOhm maks. 0402 (1005 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
MLK1005S1N8ST000
DigiKeys varenummer
445-1458-2-ND - Tape & Reel (TR)
445-1458-1-ND - Afskåret tape (CT)
Producenter
Producentens varenummer
MLK1005S1N8ST000
Beskrivelse
FIXED IND 1.8NH 500MA 170 MOHM
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
MLK1005S1N8ST000 Modeller
Kategori
DC-modstand (DCR)
170mOhm maks.
Mfr
Q @ frek.
6 @ 100MHz
Serie
Frekvens - Selvresonans
8,5GHz
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Induktansfrekvens - Test
100 MHz
Tolerance
±0,3nH
Størrelse/dimension
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)
Strømklassificering (AMPS)
Højde - Monteret (maks.)
0,024" (0,60mm)