MLK1005S1N0ST000 det er forældet og fremstilles ikke længere.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
TDK
På lager: 27.122
Datablad
1 nH Uskærmet Flerlag Induktor 500 mA 100mOhm maks. 0402 (1005 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
MLK1005S1N0ST000
DigiKeys varenummer
445-MLK1005S1N0ST000TR-ND - Tape & Reel (TR)
445-MLK1005S1N0ST000CT-ND - Afskåret tape (CT)
Producenter
Producentens varenummer
MLK1005S1N0ST000
Beskrivelse
FIXED IND 1NH 500MA 100 MOHM SMD
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
MLK1005S1N0ST000 Modeller
Kategori
DC-modstand (DCR)
100mOhm maks.
Mfr
Q @ frek.
5 @ 100MHz
Serie
Frekvens - Selvresonans
12GHz
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Varestatus
Forældet
Induktansfrekvens - Test
100 MHz
Type
Flerlag
Monteringstype
Overflademontering
Materiale - Kerne
Pakke/hus
0402 (1005 metrisk)
Induktans
Leverandørs enhedspakning
0402 (1005 metrisk)
Tolerance
±0,3nH
Størrelse/dimension
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)
Strømklassificering (AMPS)
Højde - Monteret (maks.)
0,024" (0,60mm)