MLK0603L1N2ST000
DigiKeys varenummer
445-1571-2-ND - Tape & Reel (TR)
445-1571-1-ND - Afskåret tape (CT)
Producenter
Producentens varenummer
MLK0603L1N2ST000
Beskrivelse
FIXED IND 1.2NH 300MA 220 MOHM
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
1.2 nH Uskærmet Flerlag Induktor 300 mA 220mOhm maks. 0201 (0603 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
MLK0603L1N2ST000 Modeller
Kategori
DC-modstand (DCR)
220mOhm maks.
Mfr
Q @ frek.
6 @ 300MHz
Serie
Frekvens - Selvresonans
11GHz
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Varestatus
Forældet
Induktansfrekvens - Test
100 MHz
Type
Flerlag
Monteringstype
Overflademontering
Materiale - Kerne
Pakke/hus
0201 (0603 metrisk)
Induktans
Leverandørs enhedspakning
0201 (0603 metrisk)
Tolerance
±0,3nH
Størrelse/dimension
0,024" L x 0,012" B (0,60mm x 0,30mm)
Strømklassificering (AMPS)
Højde - Monteret (maks.)
0,013" (0,33mm)