MLF2012A3R9JTD25
DigiKeys varenummer
MLF2012A3R9JTD25-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
MLF2012A3R9JTD25
Beskrivelse
FIXED IND 3.9UH 30MA 650 MOHM
Producentens standard leveringstid
15 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
3.9 µH Afskærmet Flerlag Induktor 30 mA 650mOhm maks. 0805 (2012 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
MLF2012A3R9JTD25 Modeller
Kategori
DC-modstand (DCR)
650mOhm maks.
Mfr
Q @ frek.
45 @ 10MHz
Serie
Frekvens - Selvresonans
55MHz
Emballage
Tape & Reel (TR)
Klassificeringer
AEC-Q200
Varestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Type
Flerlag
Induktansfrekvens - Test
10 MHz
Materiale - Kerne
Monteringstype
Overflademontering
Induktans
Pakke/hus
0805 (2012 metrisk)
Tolerance
±5%
Leverandørs enhedspakning
0805 (2012 metrisk)
Strømklassificering (AMPS)
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Afskærmning
Afskærmet
Højde - Monteret (maks.)
0,057" (1,45mm)