MLF2012A1R2MTD25 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Bourns Inc.
På lager: 0
Datablad
1.2 µH Afskærmet Flerlag Induktor 80 mA 350mOhm maks. 0805 (2012 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
0805 (2012 Metric)
MLF2012A1R2MTD25
DigiKeys varenummer
MLF2012A1R2MTD25-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
MLF2012A1R2MTD25
Beskrivelse
FIXED IND 1.2UH 80MA 350 MOHM
Producentens standard leveringstid
15 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
MLF2012A1R2MTD25 Modeller
Kategori
DC-modstand (DCR)
350mOhm maks.
Mfr
Q @ frek.
45 @ 10MHz
Serie
Frekvens - Selvresonans
110MHz
Emballage
Tape & Reel (TR)
Klassificeringer
AEC-Q200
Varestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Type
Flerlag
Induktansfrekvens - Test
10 MHz
Materiale - Kerne
Monteringstype
Overflademontering
Induktans
Pakke/hus
0805 (2012 metrisk)
Tolerance
±20%
Leverandørs enhedspakning
0805 (2012 metrisk)
Strømklassificering (AMPS)
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Afskærmning
Afskærmet
Højde - Monteret (maks.)
0,041" (1,05mm)